fbpx

O produktach firmy Akuna można znaleźć w internecie bardzo dużo informacji. Wiele z nich jest zamieszczana przez osoby używające je oraz zajmują się ich dystrybucją. Dla Ciebie, czyli osoby, która być może właśnie zastanawia się nad zakupem suplementu lub BIO kosmetyku z jej oferty z pewnością ważne będą także opinie osób takich jak Ty – czyli klientów firmy.

Są również takie osoby, które testują różne dostępne na rynku produkty i usługi, a swoimi opiniami dzielą się z innymi użytkownikami sieci na prowadzonych przez siebie blogach. Oczywiście są to opinie subiektywne, ale często zamieszczane przez nie dodatkowe porady są bardzo przydatne. Czasami nawet same firmy proponują blogerom przetestowanie swojej oferty, choć w takim przypadku zawsze istnieje ryzyko, że dany produkt lub usługa danej osobie nie przypadnie do gustu i wówczas zamiast opinii pozytywnej mammy neutralną, a nawet negatywną.

Na taki krok zdecydowała się również Akuna i dlatego dziś możemy zaprosić Ciebie do zapoznania z opiniami o jej BIO kosmetykach CLEAR NATURE, które na swoich blogach zamieścili Oktawia i Krzysiek oraz Angelika Musiał.

 

Opinie Oktawii i Krzyśka

Na blogu Oktawii i Krzyśka (http://zopiniuj.bloog.pl) znajdziecisz opinie dotyczące antybakteryjnego mydła w piance oraz balsamu do ust (my również sądzimy, że przypomina klej biurowy 😉 ).

Opinie o produktach Akuna

Opinia Oktawii i Krzyśka o BIO Balsamie do ust CLEAR NATURE

 

Opinie o produktach Akuna

Opinia Oktawii i Krzyśka o BIO Mydle antybakteryjnym w piance CLEAR NATURE

 

Opinia Angeliki Musiał

Na blogu Angeliki Musiał (http://tuptusiowox.blogspot.com) możesz natomiast przeczytać jej opinię na temat pasty wybielającej do zębów HerbaCura WHITENING.

Opinie o produktach Akuna

Opinia Angeliki Musiał o wybielającej paście do zębów HerbaCura WHITENING CLEAR NATURE

 

A może Ty również napisałeś na swojej stronie lub blogu o którymś z używanych przez Ciebie produktów z oferty Akuna? Podziel się nią z innymi osobami odwiedzającymi tą stronę podając do niej link w komentarzu 🙂