fbpx

Dziś otrzymaliśmy informację o organizowanej w dniu dzisiejszym, tj. 13 lutego 2015 (piątek), przez firmę Milewski & Partnerzy konferencji biznesowej, która będzie miała formę transmisji internetowej (on-line). Rozpoczęcie konferencji przewidziane jest na godzinę 19:00, a zakończenie najpóźniej na godzinę 24:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy się jednak wcześniej zarejestrować na stronie organizatora podając swój adres e-mail, na którego otrzymasz indywidualny link do pokoju konferencyjnego po zalogowaniu do którego możliwy będzie udział w wydarzeniu.

www.zyciebezograniczen.pl/biznes/

 

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć już plany na dzisiejszy wieczór. Jeśli jednak prowadzisz własną firmę lub planujesz ją niebawem otworzyć, to gorąco zachęcamy Ciebie do udziału w  tej konferencji biznesowej. Prelegentami na niej będą:

Marcin Beme – Współtwórca i prezes prężnie rozwijającej się platformy mobilnej Audioteka.pl. Obecnie skoncentrowany na ekspansji Audioteki na 20 światowych rynków. W 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę Ernst & Young „Przedsiębiorca Roku w kategorii Technologia/Innowacje”.

Lech KaniukPrzedsiębiorca, dyrektor zarządzający PizzaPortal.pl. 120 milionów złotych – tyle wyniosła transakcja sprzedaży spółki OnlinePizza Norden AB, którą wraz z partnerami rozwijał przez kilka lat w Polsce, Szwecji, Austrii i Finlandii. Sukcesy sprawiły, że Lech Kaniuk stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich startupowców.

Nikolay Kirov – W Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych dla firm i instytucji. Od prawie 20 lat, ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach i szkoleniach w ramach studiów podyplomowych oraz programów Master of Business Administration. Doradzał dziesiątkom największych firm, w tym Mercedes, Renault, ING i innym.

Paweł Danielewski – Przez wielu uznawany za najlepszego specjalistę marketingu i promocji w Internecie, który w ciągu ostatnich 3 lat wygenerował klientom blisko 10.000.000 zł sprzedaży online. Paweł rozpoczął swoją karierę 14 lat temu i jest właścicielem systemu Benefiter.pl (system obsługi newsletterów i biuletynów) oraz platformy edukacyjnej Interkursy.pl.

Sebastian Kotow – Manager, przedsiębiorca, wykładowca z zakresu przywództwa, ekonomii zaufania oraz psychologii biznesu. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych, warsztaty i sesje strategiczne dla międzynarodowych korporacji. W ciągu ostatnich 10 lat w jego wykładach wzięło udział ponad 30 tys. osób w 19 krajach. Był Liderem praktyki TRUST oraz CEO w FranklinCovey w Polsce, wcześniej był Prezesem Zarządu oraz udziałowcem w Brian Tracy International. Obecnie jest Prezesem Zarządu Redwood Institute Europe, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Quadrilion Art Capital Group S.A oraz właścicielem firmy ObrazyMotywacyjne.pl. Studiował zarządzanie i psychologię w USA.

Joel Roberts – Pracował jako prezenter radia KABC w Los Angeles (na światowym rynku radiowym numer jeden), gdzie prowadził swój program w czasie największej słuchalności. Podróżuje po całym świecie ucząc skutecznego porozumiewania się, promocji oraz współpracy z mediami. Do jego klientów należą najwięksi światowi wydawcy, znani pisarze, jak i wiele firm z listy Fortune 100, w tym Lockheed-Martin, Pfizer, Novartis, Wal-Mart, Target, a także znani politycy, prezesi firm i celebryci.

Łukasz Milewski – Wizjoner, dusza i współzałożyciel Milewski & Partnerzy – organizatora największych wydarzeń biznesowych i rozwojowych w Europie. W ciągu ostatnich dwóch lat przez sale szkoleniowe Milewski & Partnerzy przewinęło się prawie 20 000 uczestników, a prawie 200 000 uczestniczyło w szkoleniach online.

 

A jeśli nazwa organizatora Milewski & Partnerzy nic Tobie nie mówi, to podpowiadamy, że to właśnie ta firma stoi za dwoma wielkimi wydarzeniami, które będą miały miejsce w tym roku w naszym kraju. Pierwszym z nich jest zorganizowane w dniach 20-22 marca szkolenie prowadzone przez legendarnego Anthonyego Robbinsa – jednego z najbardziej pożądanych mówców motywacyjnych na świecie oraz odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy. Drugim zaś jest wizyta w Polsce Nicka Vujicicia – niezwykłego człowieka, który choć urodził się bez rąk i nóg, to nie tylko nie przeszkodziło mu to w normalnym życiu, ale i stało się siłą do inspirowania milionów ludzi na całym świecie.

Zapraszamy serdecznie! 🙂