fbpx

Choć dla wielu osób piątek 18 grudnia to już ostatni czas na świąteczne porządki i przygotowania, to jednak wśród mieszkańców Sosnowca znaleźli się również i tacy, dla których taka porcja ruchu związana z przygotowaniem do Świąt to zdecydowanie za mało.

I to właśnie te osoby wzięły udział w Świątecznym Maratonie Zumba, który w piątek 18 grudnia odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu dzięki Hunters Sport. Byli również na nim Konsultanci z naszego Zespołu – Paulina Hamerlak oraz Piotr Brożek.

Atmosfera podczas imprezy była bardzo gorąca. Zadbali o to prowadzący zajęcia – Hanna Boryczka, Ola Siudak oraz Mateusz Wróbel, którzy nie oszczędzali ani siebie, ani uczestników. Tym ostatnim najwyraźniej się to bardzo podobało, bo większość z nich – nie licząc krótkich przerw, podczas których wzmacniała się proteinowymi i energetycznymi batonami AkuBar przekazanymi przez firmę Akuna do degustacji – nie schodziła z parkietu.

Wiele okazji do śmiechu dostarczyła uczestnikom maratonu także „Imprezowa foto budka”, dzięki której zumbomaniacy mogli zrobić sobie bezpłatnie wiele śmiesznych zdjęć.

Nad wydarzeniem patronat objęło również Ministerstwa Sportu i Turystyki, ponieważ maraton doskonale wpisuje się w prowadzoną przez nie akcję „Stop zwolnieniom z WF-u”.

Z naszej strony chcemy gorąco podziękować firmie Akuna Polska za przekazane do degustacji batony AkuBar oraz za upominki dla prowadzących.

 

Zobacz naszą wideo-relację z sosnowieckiego maratonu zumby

 

A tu znajdziesz trochę zdjęć z wydarzenia