fbpx

„Mamo, czy ja będę żył?” To nie jest pytanie, które zadają 6-letnie dzieci. Patryk nie jest zwyczajnym dzieckiem, ma raka, śmiertelną chorobę, która rozwija się w jego głowie. W swoim krótkim życiu widział więcej bólu, śmierci i cierpienia niż niejeden dorosły. Dzisiaj, mimo tego, że ma dopiero kilka lat, chce wiedzieć, czy ma jakiekolwiek szanse, by żyć.

#AkunadlaPatryka

Patryk Galia to drobny 6-latek. u którego dwa lata temu, podczas bilansu czterolatka stwierdzono, lekarze zauważyli coś niepokojącego. Kolejne badania potwierdziły torbielowaty guz okolicy skrzyżowania i lewego nerwu wzrokowego – glejak.

Całą historię choroby Patryka znajdziesz na stronie Fundacji Siepomaga:
www.siepomaga.pl/patrykgalia

Możesz również obejrzeć materiał, który o Patryku przygotowała TVP3 Kraków.

Szansa – protonoterapia

Obecnie szansą dla małego Patryka jest terapia protonowa. Choć ta metoda leczenia jest znana i już stosowana w Polsce, to jednak tylko dla wybranych wskazań klinicznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 czerwca 2016 roku (Dz.U. z 2016 r. poz. 855).

Dr Andrew L. Chang (Kalifornia, USA), który widział wyniki i historię jego leczenia, stwierdził: Przyjeżdżajcie, nie wszystko stracone, jeśli zdążymy, Patryk będzie miał 90% szansę na wyleczenie. Jednak koszty takiej terapii przewyższają możliwości finansowe jego rodziców. Dlatego organizowana jest zbiórka, która ma umożliwić wyjazd i leczenie Patryka w USA.

Zbiórka pieniędzy trwa do 18 lutego 2017 roku.

Akuna dla Patryka

Prezesi Akuna już wielokrotnie pokazali, że mają wielkie serca. Dlatego decyzja mogła być tylko jedna – Pomożemy! Poza wsparciem indywidualnym, jaki zadeklarowali wraz z całym zespołem firmy, każda osoba mająca kontakt z naszą firmą także może dodać swoją cegiełkę!

Jak możesz pomóc? Wystarczy, że zamówisz dowolny z naszych produktów! Od każdego przekażemy Patrykowi pieniądze – 5 zł za produkty w butelce i 2 zł od pozostałych. Możesz również dokonać bezpośrednio wpłaty dowolnej wysokości.

Wsparcie z naszej strony nie zakończy się jednak z momentem wyjazdu chłopca do Kalifornii. Po operacji ma zapewnione także konsultacje specjalistów Akuna oraz suplementację wskazanymi produktami!

#AkunadlaPatryka i #SiePomaga

Chcesz pomóc jeszcze bardziej? Wykorzystaj siłę, jaką daje internet i media społecznościowe! Wesprzyj akcję – sam decydujesz jak – zrób zdjęcie i udostępnij je z hashtagami #AkunadlaPatryka i #SiePomaga. Dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się, że może zrobić coś dobrego – może dać szansę Patrykowi na życie!

Pomagaj razem z nami!