fbpx
ALVEO - Gorące Lato z Akuną

Co powiesz na butelkę ALVEO za 63 zł?

A co powiesz, jeśli takich butelek możesz mieć aż 8 w każdym miesiącu?

Niemożliwe…? Nie w Akunie !!!

W lipcu, sierpniu oraz wrześniu, dzięki promocji „Gorące Lato” organizowanej przez Akuna Polska, możesz w każdym miesiącu zamówić aż 8 butelek ALVEO (2 kartony) w obniżonej o połowę cenie. Wystarczy tylko, że jesteś aktywnym menedżerem z aktywną opłatą menedżerską.

Kto może korzystać z promocji?

Z promocji „Gorące Lato” może skorzystać każdy partner firmy Akuna będący na pozycji menedżerskiej Lider lub wyższej, który posiada aktywną opłatę menedżerską.

Jeśli posiadasz status Senior Dystrybutor i chcesz zacząć korzystać z promocji, najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z biurem Akuna Polska i powiesz, że chcesz odnowić lub opłacić swoją opłatę menedżerską.

Co zyskujesz?

Dzięki promocji „Gorące Lato” w każdym miesiącu oszczędzasz lub zarabiasz od minimum 252 zł do ponad 504 zł, co daje łącznie aż 1512 zł, które trafią do Twojej kieszenie. Bo tylko od Ciebie zależy, co zrobisz z zakupionymi przez siebie promocyjnymi butelkami ALVEO.

Jeśli kupione za pół ceny produkty przeznaczysz dla siebie i swoich bliskich, to tyle właśnie oszczędzasz na ich zakupie. To tak, jakby Akuna do kupionego przez Ciebie kartonu ALVEO dodała drugi całkowicie gratis!

Decydując się odsprzedać promocyjne butelki, minimum tyle właśnie zarobisz! Minimum, bo oprócz różnicy w cenie zakupu, Twoim zyskiem jest również marża wynikająca z ich odsprzedaży.

Dodatkowo dokonując promocyjnych zakupów w każdym miesiącu otrzymasz tytuł „Aktywny Latem” i uroczyste wręczenie wyróżnienia podczas Gali Akuna Night.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy być aktywnym! Spełniając warunek Kwalifikacji Osobistej, czyli osobistego obrotu wyrażonego w punktach na poziomie min. 700 pkt. w programie Akuna KARIERA, „odblokowujesz” opcję zakupu promocyjnego kartonu ALVEO (4 sztuki) w cenie 252 zł. W danym miesiącu możesz zamówić 2 takie kartony, czyli aż 8 butelek naszego flagowego produktu!

Aktywność menedżera - Gorące Lato 2016

Punkty wchodzące w skład swojej Kwalifikacji Osobistej uzyskasz dzięki:

  • Produktom zamawianym i używanym przez Ciebie i Twoją rodzinę
  • Klientom, którzy kupują produkty w Twoim sklepie internetowym
  • Zakupom Twoich klientów, których w produkty zaopatrujesz osobiście
  • Zakupom osób posiadających status Senior Dystrybutor (prawo do zakupu w hurtowych cenach) znajdujących się w Twojej grupie konsumenckiej
  • Zamówieniu z Twojego polecenia 1 zestawu Gold Pack
  • Zamówieniu z Twojego polecenia 5 zestawów Welcome Pack
Co jeszcze warto wiedzieć o promocji „Gorące Lato” 2016?

Promocja „Gorące Lato” trwa przez 3 miesiące – lipiec, sierpień oraz wrzesień. Dołączyć możesz do niej w każdej chwili, jednak najwięcej zyskujesz rozpoczynając korzystanie z niej już w lipcu.

Wartość punktowa promocyjnych kartonów to 50 pkt. (Akuna KARIERA). W promocji można zamawiać jedynie karton ALVEO o smaku winogronowym lub miętowym – nie jest dostępne opakowanie typu MIX, czyli po dwie butelki z każdego smaku.

Chcę zostać Liderem i korzystać z promocji – co mam zrobić?

Jest kilka sposobów, aby uzyskać poziom menedżerski Lider. Najszybszym z nich jest zakup zestawu Gold Pack, dzięki któremu zyskujesz tą pozycję już tego samego dnia. Wymaga to jednak inwestycji na poziomie 4774 zł – 4729 zł to cena zestawu, a 45 zł to koszt przystąpienia do społeczności Akuna (licencji).

Jeśli jednak nie masz takiej kwoty, to skontaktuj się z osobą z naszego Zespołu – jej dane widoczne są na dole – która przedstawi Tobie „Szybki START do KARIERY”, czyli rozwiązanie oparte na programie konsumenckim Akuna START, dzięki któremu w ciągu miesiąca osiągniesz pozycję menedżerską Lider, zarabiając przy tym dodatkowo minimum 1770 zł.