fbpx

HerbaCura PINKY

 Dzięki silnym właściwościom pielęgnacyjnym, przy jednoczesnym zastosowaniu w pełni naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia składników, odpowiednia do stosowania już u niemowląt i małych dzieci. Dlatego pasta do zębów dla dzieci HerbaCura PINKY jest polecana już od pierwszego ząbka!

 

HerbaCura PINKY

 

HerbaCura PINKY to również jedyna pasta z olejem kokosowym, który zwiększa wchłanialność wapnia i magnezu, wspiera rozwój mocnych kości i zębów, hamuje rozwój bakterii powodujących próchnicę oraz drożdży wywołujących pleśniawki. Zawarty w oleju kokosowym kwas laurynowy posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

 

Opakowanie

Tubka plastikowa.
Pojemność: 75 g

 

Cena HerbaCura PINKY

Detaliczna / e-Sklep: 33,60 zł

 

 

Zamawiam HerbaCura PINKY

 

 

HerbaCura PINKY

Wzmacnia mleczne i stałe zęby

Dzięki zawartości oleju kokosowego, który zwiększając wchłanialność wapnia i magnezu, wspiera rozwój mocnych kości i zębów.

Zapobiega próchnicy

Dzięki zawartości ksylitolu i oleju kokosowego, które w przeciwieństwie do fluoru są w pełni bezpieczne dla zdrowia i stanowią naturalne blokery dla bakterii Streptococcus
– głównej przyczyny próchnicy zębów.

Chroni przed pleśniawkami

Działaniem ksylitolu i oleju kokosowego, które hamują rozwój bakterii i drożdży wywołujących grzybicze zapalenia jamy ustnej.

Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie

Za sprawą wyciągu z mięty, a także kwasu laurynowego, który naturalnie występuje również w pokarmie matek karmiących, jako ochrona dziecka przed infekcjami.

W pełni bezpieczna dla malucha

Brak fluoru i innych szkodliwych dla zdrowia składników gwarantuje, że HerbaCura PINKY jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci, które nie posiadają jeszcze umiejętności wypluwania.

Świetnie smakuje

Naturalny aromat owocowy sprawia, że mycie ząbków już od najmłodszych lat staje się przyjemnym obowiązkiem.

Nie uszkadza szkliwa

Brak zawartości drobinek ścierających, znajdujących się w pastach dla dorosłych, niweluje ryzyko uszkodzenia delikatnego szkliwa dziecięcych ząbków.

 

 

Co o niej sądzicie?

Trzy miesiące temu mojemu synkowi zaczęły wyżynać się pierwsze ząbki. Nakładam pastę HerbaCura Pinky na bardzo miękką szczoteczkę i delikatnie czyszczę mu jego pierwsze mleczaki. Pasta ma w pełni naturalny skład, co daje mi pewność, że nie szkodzę mojemu maluchowi. Nie zawiera fluoru, który (o czym wcześniej nie miałam pojęcia) może szkodzić zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zamiast tego w składzie znajduje się olejek kokosowy i ksylitol, doskonałe w pielęgnacji zębów i dziąseł.

Agata Figa, 26 lat

 

 

 

Zamawiam HerbaCura PINKY