Take a Plaster

Plastry detoksykacyjne Take a Plaster są ekskluzywnym produktem, wspomagającym naturalne wydalanie toksyn z organizmu.

Nawiązując do tradycji chińskiej, plastry oczyszczające Take a Plaster z ekstraktem z octu drzewnego pomagają oczyścić nasz organizm ze zbędnych produktów przemiany materii oraz zanieczyszczeń znajdujących się w naszym pożywieniu, wodzie i powietrzu, którym oddychamy w bezproblemowy i bezbolesny sposób.

Produkcja Take a Plaster jest zgodna z wymogami GMP, dzięki czemu są one całkowicie naturalne, bezpieczne i proste w użyciu.

 

Plastry detoksykacyjne Take a Plaster:

 • Oczyszczają ciało
  Dzięki esencjom z octu drzewnego i bambusowego, które eliminują toksyny i metale ciężkie, jakie dostają się do organizmu z zanieczyszczonego środowiska.
 • Usuwają groźne substancje, które dostają się do organizmu
  M.in. aluminium zawarte w antyperspirantach, produktach konserwowych i zjadane wraz ze smażonym pożywieniem.
 • Niwelują skutki stosowania używek
  Pozytywnym działaniem na układ limfatyczny, z którego usuwa toksyczne substancje zawarte w kawie, czy papierosach.
 • Poprawiają jakość snu
  Dzięki zawartości turmalinu o właściwościach wzmacniających i oczyszczających, który przynosi dodatkowo uczucie spokoju i relaksu.
 • Zapewniają silną detoksykację
  Dzięki sproszkowanemu pancerzowi skorupiaków, który zwiększa efektywność działania oczyszczającego plastrów.
 • Wzmacniają efekty suplementacji produktami Akuna
  Dzięki silnej detoksykacji przygotowuje organizm do przyjęcia cennych witamin i minerałów, które najefektywniej uwidaczniają swoje pozytywne działanie.

 

Opakowanie

Opakowanie zawiera 10 kompletów plastrów.

 

Cena Take a Plaster

Detaliczna / e-Sklep: 63,00 zł
Akuna START: 63,00 zł
Akuna KARIERA: 54,00 zł

Wartość punktowa: 10 pkt.

 

Zamawiam Take a Plastre

 

 

 

Działanie Take a Plaster

Nasz organizm jest stale bombardowany zanieczyszczeniami ze środowiska i atakowany toksynami znajdującymi się w spożywanych pokarmach i napojach. Te substancje stale gromadzą się w organizmie. Jeśli nie będą usuwane, staną się toksycznym balastem przyczyniającym się do powstawania wielu chorób, a także dysfunkcji psychicznych.

Gromadzenie się toksyn w organizmie może być przyczyną wielu dolegliwości. Zbyt wysoka zawartość w organizmie produktów ubocznych reakcji metabolizmu może wywołać uczucie zmęczenia, nerwowości lub prowadzić do innych niekorzystnych następstw.

Kumulowanie się toksycznego balastu skutkuje utrudnieniem funkcjonowania wszystkich systemów w ludzkim organizmie, co z kolei powoduje, że organy, stawy i tkanki stają się słabsze. Obecność w organizmie człowieka niekorzystnych drobnoustrojów może być zatem powodem osłabienia organizmu.

 

FAKTY

W ciągu roku nasz organizm gromadzi nawet do 8 kg toksyn! Część z nich jest neutralizowana, ale inne odkładają się, co może prowadzić do wielu uciążliwych chorób, takich jak otyłość, zaburzenia związane z trawieniem, alergie, problemy skórne oraz spadek odporności. Dlatego regularne oczyszczanie organizmu jest niezbędne, aby zachować zdrowie i witalność na wiele lat.

 

Plastry Take a Plaster mogą byś używane na dowolnej partii ciała, o której kondycję chcemy zadbać, jak kolana, ramiona czy plecy. Jednak najbardziej efektywne jest stosowanie plastrów oczyszczających na podeszwy stóp, gdyż to właśnie tam znajduje się najwięcej punktów, przez które mogą być wydalane toksyny z organizmu. Plaster będzie zmieniał swą barwę w zależności od stanu zanieczyszczenia organizmu. Po regularnym używaniu sukcesywnie zmieniać będzie kolor z barwy ciemniejszej na jaśniejszą, wskazując tym samym na stałą poprawę kondycji organizmu.

Na ludzkim ciele znajduje się ponad 360 punktów do akupunktury, przy czym około 60 z nich znajduje się na jednej podeszwie stopy. Zgodnie z tradycją chińską uznaje się, że toksyny w ciągu dnia wędrują w dół organizmu i są skumulowane w strefach zwrotnych. Esencja z octu drzewnego zawarta w plastrach oczyszczających Take a Plaster pochodząca z wybranych drzew ma zdolność do absorbowania toksyn ze wszystkich punktów na podeszwach stóp.

Plastry Take a Plaster absorbują toksyny gromadzące się przez cały czas w organizmie dzięki przepływającej przez stopy krwi. Ten proces usprawnia mikrokrążenie oraz system limfatyczny, wspomaga swobodny przepływ krwi oraz naturalne wydalanie substancji toksycznych. Efektem tego oczyszczającego działania jest usunięcie toksycznego balastu z limfy i z krwi, wspomaganie pobudzania naturalnych procesów w organizmie oraz zachowanie jego optymalnej kondycji.

 

Zdaniem eksperta…

Take a Plaster zmniejsza ilość ciężkich metali krążących wraz z krwią i limfą po naszym organizmie, a jego efektywność została potwierdzona podczas szczegółowych badań. Podstawowym składnikiem produktu jest ekstrakt z octu drzewnego, który dziata dobroczynnie na organizm człowieka. Ciężkie metale są powodem m.in. wielu problemów neurologicznych oraz psychicznych. Mogę zaręczyć, że Take a Plaster pomaga utrzymać dobrą kondyncję, czego każdy może doświadczyć.

dr Jaromir Bertlik

 

Sposób użycia Take a Plaster

 1. Usuń tylną warstwę ochronną z taśmy samoprzylepnej (większy element).
 2. Umieść saszetkę z pudrem pośrodku taśmy samoprzylepnej (przyłóż zadrukowaną stronę saszetki do taśmy samoprzylepnej) tak, jak wskazano. Użyj produkt natychmiast po usunięciu warstwy ochronnej z taśmy samoprzylepnej.
 3. Przyklej całość na właściwym miejscu (podeszwy stóp, kolana lub miejsca opuchnięte) na około 6-8 godzin. Najlepiej nałożyć plastry tuż przed pójściem na spoczynek i pozwolić im pozostać podczas snu.
 4. Po upływie określonego czasu delikatnie usuń plaster. Unikaj dotykania ciemnej części, gdzie obecnie znajdują się toksyny usunięte z Twojego organizmu podczas snu.
 5. Delikatnie umyj miejsce użycia plastra, a następnie wyrzuć zużyty produkt. Pamiętaj, aby nie używać ponownie raz wykorzystanego plastra.

Sposób nakładania plastrów oczyszczających Take a Plaster

Zalecana jest kuracja plastrami detoksykacyjnymi take a Plaster 2-3 razy w roku przez 6 tygodni lub 3-4 razy w roku przez 4 tygodnie.

 

Co o nim sądzicie?

Take a Plaster poza kuracjami oczyszczającymi można stosować również doraźnie przy urazach. Zdarzyło mi się, że upadłam i miałam kłopot z chodzeniem. Wieczorem na stłuczone kolano nałożyłam dwa plastry, rano wszystko było w porządku. Na kolanie został jedynie zdarty naskórek, nie było siniaka ani bólu.

Anna, 41 lat

 

Skład Take a Plaster

 • Ekstrakt z octu drzewnego
 • Ekstrakt z octu bambusowego
 • Turmalin (kamień półszlachetny)
 • Dekstryna
 • Sproszkowany pancerz skorupiaków
 • Witamina C
 • Włókna roślinne

 

Zamawiam Take a Plastre