fbpx
ALVEO FAMILY - Naturalne suplementy Akuna prosto z Kanady

Suplementy Akuna

Równowaga i harmoniaIdea zdrowia firmy Akuna to filozofia utrzymująca harmonię między ciałem, duchem a umysłem. To nie trend czy chwilowa moda, to stała troska o jakość naszego życia. Dlatego za decyzją o podjęciu regularnej suplementacji produktami Akuna bardzo często idzie zmiana sposobu myślenia, odżywiania i spędzania wolnego czasu. Wszystko po to, aby zacząć cieszyć się w pełni każdym dniem, dzisiaj, jutro i za 30 lat. Zdrowotna profilaktyka to bowiem jedyny słuszny kierunek, aby ochronić siebie i swoich bliskich przed zagrożeniami życia w XXI wieku.

Tajemnica efektywności suplementów Akuna tkwi w inspirowanych przyrodą, pieczołowicie opracowanych kompozycjach ekstraktów roślin, witamin i minerałów. To właśnie one odpowiednio dobrane, połączone w idealnych proporcjach oraz podane w płynnej, najlepiej przyswajalnej oraz niepowodującej negatywnych skutków dla organizmu postaci, dostarczą Ci wiele z tego, czego potrzebujesz, by cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Gwarancją najwyższej jakości naszych suplementów jest fakt, iż wszystkie pojedyncze wyciągi, jak i same produkty końcowe, poddawane są bieżącym badaniom przez akredytowane laboratorium w Kanadzie. Gwarancję ich jakości stanowią również posiadane przez spółkę Akuna Health Products Inc. niezbędne certyfikaty ISO i GMP.

Dlaczego warto wybrać suplementy Akuna?

Unikatowa receptura

Wieloletnie badania pozwoliły opracować skład produktów, których dzienna zalecana porcja całkowicie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na niezbędne dla zdrowia substancje odżywcze, co potwierdzają badania prowadzone przez akredytowane laboratorium w Kanadzie oraz posiadane certyfikaty, wyróżnienia i opinie.

Zawierają bioflawonoidy

Związki roślinne, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Usprawniają wchłanianie substancji odżywczych, witamin i minerałów oraz usuwanie z organizmu nagromadzonych toksyn.

Szklane opakowanie

Szklana butelka zapewnia czystość składu produktu, a zastosowanie ciemnego szkła lub nieprzezroczystych etykiet stanowi barierę dla promieni słonecznych, co zapobiega zachodzeniu reakcji chemicznych między poszczególnymi składnikami produktu.

Płynna postać

Przyjmowanie witamin i minerałów w płynnej formie zapewnia ich optymalne rozpuszczanie i wchłanianie przez komórki organizmu. To najlepiej przyswajalna przez organizm postać suplementów!

Zawsze pod ręką

Poręczna wielkość i wygodne opakowania produktów pozwalają mieć je zawsze przy sobie.

Tylko naturalne składniki

Do produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, pochodzące z ekologicznych upraw.