Suplementy Akuna

Idea zdrowia firmy Akuna to filozofia utrzymująca harmonię między ciałem, duchem a umysłem. To nie trend czy chwilowa moda, to stała troska o jakość naszego życia. Dlatego za decyzją o podjęciu regularnej suplementacji produktami Akuna bardzo często idzie zmiana sposobu myślenia, odżywiania i spędzania wolnego czasu. Wszystko po to, aby zacząć cieszyć się w pełni każdym dniem, dzisiaj, jutro i za 30 lat. Zdrowotna profilaktyka to bowiem jedyny słuszny kierunek, aby ochronić siebie i swoich bliskich przed zagrożeniami życia w XXI wieku.

Tajemnica efektywności produktów Akuna tkwi w inspirowanych przyrodą, pieczołowicie opracowanych kompozycjach ekstraktów roślin, witamin i minerałów. To właśnie one odpowiednio dobrane, połączone w idealnych proporcjach oraz podane w płynnej, najlepiej przyswajalnej oraz niepowodującej negatywnych skutków dla organizmu postaci, dostarczą Ci wiele z tego, czego potrzebujesz, by cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

 Gwarancją najwyższej jakości naszych produktów jest fakt, iż wszystkie pojedyncze wyciągi, jak i same produkty końcowe, poddawane są bieżącym badaniom przez akredytowane laboratorium w Kanadzie. Gwarancję ich jakości stanowią również posiadane przez spółkę Akuna Health Products Inc. niezbędne certyfikaty ISO i GMP.

 

Suplementy ALVEO FAMILY warto wybrać ponieważ:

 • Posiadają unikatową recepturę
  Wieloletnie badania pozwoliły opracować skład produktów, których dzienna zalecana porcja całkowicie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na niezbędne dla zdrowia substancje odżywcze, co potwierdzają badania prowadzone przez akredytowane laboratorium w Kanadzie oraz posiadane certyfikaty, wyróżnienia i opinie.
 • Zawierają bioflawonoidy
  Związki roślinne, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Usprawniają wchłanianie substancji odżywczych, witamin i minerałów oraz usuwanie z organizmu nagromadzonych toksyn.
 • Ich najwyższą jakość chroni szklane opakowanie
  Szklana butelka zapewnia czystość składu produktu, a zastosowanie ciemnego szkła lub nieprzezroczystych etykiet stanowi barierę dla promieni słonecznych, co zapobiega zachodzeniu reakcji chemicznych między poszczególnymi składnikami produktu.
 • Są w płynnej – najlepiej przyswajalnej przez organizm postaci
  Przyjmowanie witamin i minerałów w płynnej formie zapewnia ich optymalne rozpuszczanie i wchłanianie przez komórki organizmu.
 • Możesz mieć je zawsze pod ręką
  Poręczna wielkość i wygodne opakowanie produktów energetyzujących (shot energetyczny AkuEnergy, batony AkuBar)  pozwalają mieć je zawsze przy sobie.
 • Zawierają tylko naturalne składniki
  Do produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, pochodzące z ekologicznych upraw.

 

W skład rodziny suplementów ALVEO FAMILY wchodzą: