fbpx

AkuBar

AkuBar to smaczne batony, które stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety, a nawet mogą zastępować pojedynczy posiłek w ciągu dnia. Ich unikatowy skład – poza zapewnianiem uczucia sytości – przyczynia się do poprawy stanu organizmu i do równoważenia diety. Dletego batony AkuBar zawsze dobrze jest mieć pod ręką.

Batony AkuBar dostępne są w dwóch rodzajach:

 • AkuBar Energy – to batony energetyczne, niezbędne wszystkim aktywnym – zarówno fizycznie jak i psychicznie – osobą
 • AkuBar Protein – to batony proteinowe (białkowe), które są doskonałą, zdrową przekąską i z powodzeniem mogą zastąpić posiłek

Batony AkuBar nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 3 roku życia.

 

 

Cena AkuBar Energy / Cena AkuBar Protein

Detaliczna / e-Sklep: 5,60 zł (1 szt.)

Wartość punktowa: 1 pkt.

 


 

AkuBar Energy

To pyszna, energetyczna przekąska, która szybko i skutecznie zaspokoi głód i doda energii z korzyścią dla zdrowia każdego, kto pragnie cieszyć się pełnią życia.

AkuBar Energy to energetyczna przekąska z witaminami i cynkiem, która zaspokoi głód z korzyściami dla zdrowia. Pyszny baton o smaku cytryny i twarogu jest doskonałym źródłem białka, wzbogaconym o witaminy B, C i E. Znakomicie nadaje się do szybkiego uzupełnienia energii w organizmie podczas aktywności fizycznej i psychicznej. To unikatowe połączenie płatków zbożowych, cynku i witamin. Zaspokaja 30% zalecanej dziennej dawki cynku i 50% zalecanej dziennej dawki witaminy C, witaminy E i witamin z grupy B. Baton nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie ani przemysłowo utwardzanych tłuszczów. Zawarte w produkcie foliany przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

Każdy batonik AkuBar Energy:

 • Stanowi idealne źródło cennych dla zdrowia składników odżywczych
  Dzięki uzupełnianiu niedoborów białka, zaspokajaniu aż 50% dziennego zapotrzebowania na witaminy B, C, E oraz 30% na cynk.
 • Zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia
  Dzięki zawartości witamin z grupy B oraz pozostałym, naturalnym składnikom.
 • Jest polecany pracującym umysłowo i osobom o zwiększonej aktywności fizycznej
  M.in. pasjonatom sportu i turystyki, kierowcom, studentom, pracownikom fizycznym i umysłowym.
 • Jest w pełni przyjazny dla zdrowia
  Dzięki braku zawartości składników modyfikowanych genetycznie oraz przemysłowo utwardzanych tłuszczów.
 • Stanowi ucztę dla podniebienia
  Dzięki połączeniu cytryny i twarożku, które przynoszą prawdziwy smak dzieciństwa.
 • Podnosi wydajność fizyczną i umysłową
  Mocą zawartych witamin.
 • Dba o utrzymanie prawidłowej wagi ciała
  Będąc porcją substancji odżywczych, może zastępować pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia.

 

Dla kogo jest AkuBar Energy?

AkuBar Energy jest dla każdego, kto musi szybko i skutecznie, a jednocześnie zdrowo dostarczyć sobie energii, na przykład dla sportowców – tak zawodowych, jak i rekreacyjnych, dla turystów, kierowców czy pracowników fizycznych.

 

Zamawiam AkuBar

 

Zdaniem eksperta…

Już po 4 miesiącach stosowania produktów Akuna stałem się złotym medalistą Mistrzostw Polski i wyrównałem rekord Roberta Korzeniowskiego. Wspomagany nimi wystartowałem również podczas Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie, gdzie w chodzie na 50 km zdobyłem 8 miejsce i uzyskałem najlepszy czas spośród zawodników polskiej reprezentacji. Wsparcie w treningach stanowią dla mnie również batony AkuBar – zdrowa przekąska z zawartością potrzebnego białka oraz doskonale wzmocnienie organizmu podczas wysiłku fizycznego.

Łukasz Nowak, Olimpijczyk w chodzie na 50 km

Co o nim sądzicie?

Jako studentka wiem, że czasami ciężko skupić się na zajęciach, zwłaszcza jeśli trwają od rana do późnych godzin wieczornych. Dlatego lubię mieć przy sobie baton AkuBar Energy. To dodatkowa porcja energii, która przez cały dzień pozwala mi zachować taki sarn poziom uwagi i koncentracji, nawet jeśli za oknem jest już ciemno.

Anna, 20 lat

 

Dostarcza energii dbając o zdrowie i kondycję organizmu
Unikatowym połączeniem płatków zbożowych, cynku, białka i witamin.

 


 

AkuBar Protein

To pyszna przekąska wzbogacona dodatkową porcją roślinnego białka, która doda sit i energii oraz zadba o kondycję organizmu równoważąc codzienną dietę.

AkuBar Protein to znakomity baton proteinowy o smaku czarnej porzeczki z żurawiną w polewie jogurtowej. Jest wysokiej jakości źródłem istotnych dla metabolizmu białek roślinnych oraz witamin C, B i E. Ich zrównoważona kombinacja zapewnia stopniowe wchłanianie i optymalne wykorzystanie zawartych w batonie pozostałych składników odżywczych, dzięki czemu baton zapewni uczucie sytości na długi czas.

 

Każdy batonik AkuBar Protein:

 • Stanowi wysokojakościowe źródło cennego białka
  Będącego podstawowym budulcem niemal wszystkich części ciała, niezbędnym dla odżywiania, regeneracji i wzrostu mięśni, ścięgien, skóry i kości.
 • Wspiera prawidłowy rozwój i zwiększa odporność organizmu
  Dzięki zawartości protein oraz witamin B, C i E.
 • Zmniejsza uczucie zmęczenia podczas aktywności fizycznej i umysłowej
  Dzięki zawartości witamin z grupy B oraz pozostałym, naturalnym składnikom.
 • Zapewnia uczucie sytości na długi, długi czas
  Dzięki zrównoważonej kombinacji składników, która zapewnia stopniowe wchłanianie i pełne wykorzystanie zawartych w nim substancji odżywczych.
 • Uzupełnia codzienną dietę
  Dzięki dodatkowej zawartości białka, potrzebnego każdemu bez względu na styl życia i wykonywany zawód.
 • Stanowi ucztę dla podniebienia bez obaw o nadwagę
  Dzięki wyjątkowej kompozycji smaku czarnej porzeczki i żurawiny, wzbogaconej zawartością białka, odgrywającego dużą rolę w spalaniu tłuszczu.
 • Jest pełni przyjazny zdrowiu
  Dzięki braku zawartości składników modyfikowanych genetycznie oraz przemysłowo utwardzanych tłuszczów.

 

Dla kogo jest AkuBar Protein?

AkuBar Protein przeznaczony jest dosłownie dla wszystkich, a w szczególności dla sportowców i osób aktywnych fizycznie – jest idealny dla uzupełnienia energii i regeneracji mięśni.

 

Zamawiam AkuBar

 

Zdaniem ekspertów…

Soja stanowi pełnowartościowe źródło białka, mogące z całą pewnością równać się ze źródłami białka innego pochodzenia. Jej spożywanie jest maksymalnie efektywne zarówno dla zdrowia, jak i utrzymania kondycji oraz zwiększenia wydajności i sprawności fizycznej. Właśnie dlatego sojowy AkuBar Protein stal się kolejnym członkiem ALVEO Family.

dr Jaromir Bertlik

Co o nim sądzicie?

Zdecydowałam, że zadbam o siebie. Zaczęłam ćwiczyć i zwracać uwagę na codzienną dietę. AkuBar Protein polecił mi kolega, z którym biegam. Początkowo zastanawiałam się, jak to możliwe, żeby połączyć przyjemność jedzenia ze stratą kilogramów. Teraz już wiem, że to działanie białka. Jego odpowiednia ilość w zrównoważonej diecie daje super efekty!

Agnieszka, 32 lata

 

Maksymalnie efektywny dla utrzymania kondycji
Dzięki zawartości białka sojowego, które nad źródłami białka innego pochodzenia
ma tę przewagę, iż posiada profilaktyczne oddziaływanie na zdrowie
i dostarcza organizmowi komplekso­wego spektrum aminokwasów.

dr Jaromir Bertlik