fbpx

Lancelot

LancelotLancelot to suplement diety przeznaczonym dla osób dorosłych. W szczególności skierowany jest do osób starzejących się, którym brakuje energia, siły i wytrzymałości lub doświadczających negatywnych skutków związanych ze spowolnieniem funkcji niektórych systemów oraz narządów organizmu. Osoby w sile wieku, które narażone są na stres lub obciążenia psychiczne i fizyczne, także wiele skorzystają na stosowaniu Lancelot ze względu na zawarte w nim składniki.

Skład kapsułek Lancelot to wyważone połączenie cytryńca chińskiego i ekstraktu z owoców palmy sabałowej, korzenia żeń-szenia amerykańskiego, nasion guarany i liści miłorzębu dwuklapowego, a także kombinacji aminokwasów, witaminy E oraz cynku. Ta potężna formuła dostarcza organizmowi siły i energii, redukuje zmęczenie i objawy choroby, wzmacnia funkcje psychiczne i seksualne.

Lancelot może być z powodzeniem łączony z innymi produktami Akuna. Zalecamy jednak indywidualne konsultacje (Dystrybutor, Infolinia Akuna) na temat przydatności stosowania  poszczególnych kombinacji produktów.

 

 

Opakowanie

Zawartość : 90 kapsułek

 

Cena Lancelot

Detaliczna / e-Sklep: 115,00 zł

Wartość punktowa: 19 pkt.

 

Zamawiam Lancelot

 

 

Jak stosować Lancelot?

Stosowanie Lancelot należy rozpocząć od przyjmowania 1 kapsułki 3 razy dziennie po posiłkach.  Efektów należy się spodziewać po regularnym 3-miesięcznym stosowaniu w zaleconych dawkach. Po 3 miesiącach, jeśli nasz organizm nie jest nadmiernie obciążony, przyjmujemy 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Ciężki wysiłek fizyczny, narażenie na epidemie wirusowe, stres emocjonalny mogą być przyczyną dodatkowego obciążenia organizmu. Dlatego suplement diety Lancelot może być stosowany stale lub w okresach wzmożonego wysiłku i stresu. W takim przypadku zaleca się, by rozpocząć stosowanie Lancelot 1-2 miesiące przed spodziewanym stresem lub wysiłkiem i kontynuować jego przyjmowanie w tym okresie stosując 1 kapsułkę 3 razy dziennie.

 

Suplement diety Lancelot nie powinien być stosowany przez:

  • dzieci
  • kobiety w ciąży
  • matki karmiące
  • osoby z chorobami serca, w tym z nadciśnieniem tętniczym i problemami z krążeniem


 

 

Skład Lancelot

L-arginina, maltodekstryna, L-jabłczan cytruliny, cytryniec chiński (Schisandra chinensis) , Żeń-szeń amerykański (Panax quinquefolius), Guarana (Paullinia cupana), Saw palmetto (Serenoa Creep), miłorząb dwuklapowy (Ginkgo biloba), witamina E, cynk.