fbpx
Współpracuj z Akuną!

Współpraca z Akuną

Dołącz do społeczności ludzi sukcesu!
Współpraca z Akuną

Akuna, oprócz możliwości podniesienia jakości Twojego życia w aspekcie zdrowotnym, oferuje Ci również podniesienie jakości życia w sensie materialnym. Jest to możliwe dzięki sprawdzonemu modelowi biznesowemu, w którym działa nasza firma.

Na świecie obserwuje się obecnie rewolucyjną przemianę świadomości dotyczącej tego, jak się odżywiamy, jak spędzamy wolny czas, jak wyglądamy, jak i kiedy się starzejemy. Coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na wszelkie produkty i usługi związane ze zdrowym stylem życia. Branża Zdrowia i Urody – określana również jako branża Wellness – oraz rynek produktów i usług, które są jej częścią, rozwija się obecnie w niezwykle szybkim tempie.

Daje to ogromne możliwości przedsiębiorczym osobom – właśnie takim jak Ty – które chcą aktywnie włączyć się w ten światowy trend i dzięki niemu zmienić swoją sytuację finansową.

Teraz i Ty możesz na tym skorzystać dołączając do społeczności Akuna!

Wellness

Branża, której dynamiczny rozwój wciąż zadziwia ekonomistów

Czy wiesz, że już ponad 11,5 mln ludzi w Polsce stosuje suplementy? Świadomość zdrowia rośnie w nas z roku na roku. Interesuje nas już nie tylko sama suplementacja, ale ogólne dbanie o jakość naszego zdrowia, co przekłada się na kompleksowe podejście do dbania o nasz organizm.

Decydując się na dołączenie do społeczności Akuna masz zatem pewność, że jesteś we właściwym miejscu i o właściwym czasie, i dzięki temu osiągniesz satysfakcjonujące Ciebie dochody.

Wellness

Wsparcie i jasne zasady współpracy

Jesteś w Akunie dla siebie, ale nigdy nie jesteś sam/-a!

 

Akuna - Wsparcie i edukacja

Wiemy, że nowa aktywność zawodowa wymaga zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego specjalnie z myślą o Tobie opracowaliśmy system szkoleniowy, który krok po kroku wyjaśnia i pokazuje co i jak należy robić, by wybrany przez Ciebie cel został w 100% osiągnięty.

W każdym momencie współpracy możesz liczyć na wsparcie i pomoc wielu kompetentnych osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie biznesowe, osiągnęły najwyższe pozycje menedżerskie w planie kariery firmy Akuna oraz mają rozległą wiedzę i praktyczne doświadczenia dotyczące naszych produktów

Do swojej dyspozycji masz pracowników Akuny, którzy zawsze mili i uśmiechnięci pomogą w sprawach zamówień, udzielą informacji o aktualnych promocjach i Twoim wynagrodzeniu. A jeśli będzie taka potrzeba, to możesz spotkać się i porozmawiać nawet z prezesami firmy Akuna!

Dodatkowo od naszego Zespołu, poza wspomnianym wyżej wsparciem, otrzymujesz całkowicie bezpłatnie dostęp do dodatkowych narzędzi online połączonych z systemem informatycznym firmy Akuna, które jeszcze bardzie ułatwiają Twoją codzienną współpracę z Akuną. Jednym z ich jest właśnie ta strona internetowa, którą możesz polecać własnym linkiem partnerskim – np.:
www.twojanazwa.alveofamily.pl/wspolpraca.

Współpraca z Akuną to:

  • proste i przejrzyste zasady współpracy
  • elastyczny czas pracy – to Ty ustalasz kiedy chcesz pracować
  • możliwość samorealizacji i uzyskania satysfakcji finansowej
  • wiedza, wsparcie i narzędzia na każdym etapie współpracy
  • możliwości dla każdego – nie ma znaczenia Twój wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania ani dotychczasowe doświadczenie zawodowe
  • atrakcyjne programy motywacyjne – m.in. Program AUTO, egzotyczne wycieczki itp.

Stań się już dziś częścią społeczności Akuna!