Zestawy Produktowe Akuna

Zestawy Produktowe Akuna

Zestaw 1000Plus

To zestaw samodzielnie przez Ciebie wybranych produktów o wartości minimum 700 pkt. Jego zakup od razu upoważnia Ciebie do korzystania z cen hurtowych na wszystkie produkty, włącznie z tymi, które właśnie sobie wybrałeś!

Zestaw Plus

Zestaw zawierający 4 butelki ALVEO, dodatkowy produkt z aktualnej oferty, który sam wybierasz (tak zwany Plus) oraz transport w atrakcyjnej cenie.

Gold Pack

To zestaw, dzięki któremu z impetem dołączysz do społeczności Akuna i zaczniesz budować z nami swój biznes. Jego zakup od razu upoważnia Ciebie do dokonywania zakupu wszystkich produktów w hurtowych cenach.

Welcome Pack

Rodzinny zestaw produktowy przeznaczony dla osób chcących dołączyć do społeczności Akuna. Dzięki jego zakupowi szybko uzyskasz prawo do zakupu wszystkich produktów w hurtowych cenach.

Start Pack

To najchętniej wybierany pakiet przez osoby, które dołączają do Społeczności Akuna oraz chcą korzystać z programu konsumenckiego Akuna START.

Basic Start Pack

Najbardziej podstawowy zestaw produktowy, dzięki któremu dołączysz do Społeczności Akuna możesz korzystać z programu konsumenckiego Akuna START.